Tenda për piknik

Shitet nga: arsim 04 Tet 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Shitet tenda për piknik. Tenda është e vogël për dy persona. Shifet në foto.. 15€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim