Shiten rollerat - 15€ ni pare !

Shitet nga: Rollera 18 Tet 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   25 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Roller-ka dhe Skateboard-e
Shiten rollerat nr 38 dhe 43 !

Jane te ardhura nga jasht dhe ne gjendje te mire! Jane silikon gome shume e bute dhe nuk rreshqasin n'asfallt!

Cmimi 15€ ni pare!!

Viber! Whatsap!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim