Rollera per stila nga Amerika

150 EUR

Shitet nga: Lulzim 05 Dhj 07:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
e ndrroj telefonin edhe njepar rollera per stila nga Amerika qe kan kushtu 260 $ USA dollar qe i bin dukun afer 230 ero dhe nje telefon ne foto muni mem kontaktu edhe ne fb https://www.facebook.com/lulzimpsy
Lulzim
Leaflet
Në fillim