Skija

120 EUR

Shitet nga: Gent 12 Sht 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Skijat shiten komplet
Shes skijat me qizme dhe shtaga
Te perdorura 1 sezon
Stöckli 1.70cm
Völki 1.60cm
Blizzard 1.20cm
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione