Shiten Skijat Fischer SUPER RACE SC4 155cm

80 EUR

120 EUR

Shitet nga: Vik Dje 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten Skijat Fischer SUPER RACE SC 155cm
Sezoni 2011-2012 ne gjendje shume te mire, te ardhura nga zvicra.
Brjme dhe nderrim me me te shkruta per femra 140-145cm.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione