Shtaga peshkimi

0 EUR

Shitet nga: Xxx 26 Maj 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten shtagat e krapit komplet
Jan 2 shtaga daiwa 2 maqina shimano 2 alarma tomson 2 buzerbara 2 swingera dhe te gjitha paisjet tjera deri te grepat
Shtagat jan modeli i fundit i daiwa 2016 vetem nje sezon te perdorura maqinat jan Shimano 6000-ishe
Te gjitha jan origjinale
Qmimi sipas marveshjes
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione