Shes pikason SMARTNESS

60 EUR

Shitet nga: Valdrin 13 Mar 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Besianë
Shes pikadon te firmes SMARTNESS e blere 120 euro e re . E shes per 60 euro . Pikado vjen me te gjitha pajisjet - Adapterin , shigjetat dhe nje korniz e drunit per ta futur ne te . Viber +37745283793
Leaflet
Në fillim