Fliper Tavolina Futbolli

Shitet nga: Blend Dje 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

860 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
Shes "Flipera" Tavolina Futbolli Te Markes Me Te Njohur "FABI" Torino Nga Italia.
Me Shumice Dhe Pakice.
QMIMI Per Copë Eshte 800 Euro Ne Zbritje Nga 860 Euro.
Shes Dhe Te Gjitha Llojet e Pjeseve Per Flipera.
Per Me Shume Kontaktoni Ne: 045 809 337
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim