Flipera Fa-Bi

Shitet nga: Blend 14 Nën 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

860 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
Shes Tabela Futbolli "Flipera" Te Markes Me Te Njohur "FABI" Torino.
Me Shumice Dhe Pakice.
Qmimi Per Copë Ne Zbritje Nga 860 Euro Ne 800 euro.
Si Dhe Te Gjitha Paisjet Tjera Sportive
045 809 337
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim