Kona sportiv

Shitet nga: Blend 11 Nën 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
Shes kona sportiv nga llojet me te ndryshme si dhe pengesa per ushtrime te ndryshme dhe lojra te ndryshme ne qmime shum te volitshme
Kontakt ne tel 045 809 337
Me shumice dhe pakice.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim