Paisje Sportive

Shitet nga: Blend 24 Tet 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
Shes paisje sportive te ndryshme si p.sh.
Flutura te pikados
Maje per flutura te pikados
Letra te pokerit nga brendet me te ndryshme
Shteg bilardi nga me te llojllojshmet(prodhim turk)
Bez bilardi 4 ngjyrat 12€ metra (ERC) Dhe 15 €metra(BOSSA)
Paisje per rekreacion dhe ushtrime fizike
E tj e tjj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim