Shipka Fabi

Shitet nga: Blend 14 Nën 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
Shes Shipka me Lojtar Te Kuq Dhe Te Kalter
FABI
1 , 2 , 3 ,5
Me qmime te volitshme Te reja Nga Italia .
Dhe qdo pjes per flipera FABI
Kontakt 045 809 337
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim