Shtega Bilardi

Shitet nga: Blend 14 Nën 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
Shes Shtega Bilardi me Qmime Te Ndryshme Duke Filluar Nga 8€ e deri ne 80 €
Shtegat Jon Prodhim Turk Professionale.
Si dhe te gjitha pjeset e tjera per bilardo rraketaqki pikado e tj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim