Thase Boksi

Shitet nga: Blend 14 Nën 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
Shes Thase Boksi
80x30cm
90x30cm
100x30cm
120x30cm
120x35cm
Si dhe me Ngjyra Te Ndryshme
Qmimi Nvaret Sipas Madhesise.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim