Topa Bilardi

Shitet nga: Blend Sot 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
Shes topa bilardi me shumice dhe pakice
Qmimi per komplet 20 Euro
Mir e lire.
045 809 337
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim