Topa Futbolli

Shitet nga: Blend 11 Nën 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
Shes Topa Futbolli Te Markes Tenth Made In Pakistan Kualitet Dhe Cilesi Te Larte.
Shes me shumice dhe pakice.
Mir e Lire Qmimi per cope 25 Euro.
Ngjyra te ndryshme.
Per fusha futbolli bari sintetik,normal,beton e tj.
045 809 337
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim