Biljard

600 EUR

Shitet nga: biljardo 09 Pri 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shitet biljardi ne gjendje perfekte me 6 shtega dhe 2 par topa si dhe. Ka 60 zhetona bo ashtu edhe 100 kapuqa te shtegav qmimi osht 600 eur
biljardo
044231706
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione