Nike MercurialX Victory Neymar

45 EUR

55 EUR

Shitet nga: Dren 29 Tet 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Patika per futboll te perdorua shume pak, jane origjinale dhe ne gjendje pothuajse te reja. Te blera ne Zvicer ne dyqanin zyrtar NIKE. Numri tyre eshte 42.5
Kontakto Viber/Whatsapp +38349535457
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione