Reketë profesionale ping pongu Butterfly&Tibhar

115 EUR

Shitet nga: Dren Kastrati 27 Korr 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Rekete profesionale e ping pongut e firmave butterfly dhe tibhar.Vje me mbajtese reketi butterfly.Cmimi i negociushem.
Dren Kastrati
045868487
Leaflet
Në fillim