Ping Pong i ri.

210 EUR

Shitet nga: Xheladin 03 Dhj 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
Shitet ping pongi i ri profesional e firmes gjermane fengnix dhe ndahet ne 2 pjes vjen ne Paketim me 2 Riketa te reja dhe topa Kemi edhe me rrot per te cilin qmimi asht 260ero
Leaflet
Në fillim