Shpalljet e kompanisë Publikuar: Nën 23 2023 11:09

Pikado Gjerman me llaser NEW model

Publikuar: Nën 23 11:09
Shikime: 73
Gjenerator te markes se njohur Full Power 💥✅
Prodhim Turk Garancion 1 vit Tel +38349740102
mos um prek se dhezna vet full automatik SILENT
Shitja bëhet me Faktur të rregullt me TVSH
Importus për Kosovë ( N.P.SH Bestwey-ks )

Gjenerator Full-Powe agregat gjenerator gjeneratora
Pa zhurum super silent
Vet dhezet vet nalet full automatik
Motorri Dizel
Prodhim Turk
Garancion 12 muaj
çmimet momentale
në stok jan

22-kva çmimi ?
34-kva çmimi ?
50-kva çmimi ?
66-kva çmimi ? Turbo Intercooler

Shitja bëhet vetem me faktur te rregullt me TVSH
Montimi dhe transporti mbrenda dites nëse jeni gati
Gjeneratort mun ti shihin live në Shipol-Mitovicë

Importus për Kosovë bestwey-ks

Për më shum info

www.bestweyks.com

[email protected]

Tel +38349740102

silent ,agergat ,honda llamburdin suzuki perkins etj
Gjenerator te ndryshëm Marka te ndryshme Botrore
Aksa ,Genpower ,Kj Power ,Emsa ,Teksan Perkins ,Kipor ,Caterpilar ,Cammins ,John Deere ,


Gjenerator te markes se njohur Full Power 💥✅
deri ne 200 KVA Prodhim Turk Garancion 1 vit
super silent full automatik kontakti tel 049740102

Gjenerator kipor 12 kva full elektronik 2 klipa
Agregat Kipor 19 kva me turbo full elektronik 3 klipa
Aksa 20 kva me turbo full automatik 4 klipa
Aksa 35 kva me turbo full automatik 4 klipa
për me shum kontaktoni ne +38349740102
Garancion 12 muaj montim dhe transport
servis pjes rezerv bejm shitjen edhe me porosi sipas kerkeses se klienteve
silent ,agergat ,honda llamburdin suzuki perkins etj
Gjenerator te ndryshëm Marka te ndryshme Botrore
Aksa ,Genpower ,Kj Power ,Emsa ,Teksan Perkins ,Kipor ,Caterpilar ,Cammins ,John Deere ,

Pikado bilardo rrakitaqki biljardo Paisjet jan me 1 vit garancion
Për më shumë produkte dhe per ti par të gjitha produktet tona vizitone Web faqen ton
www.bestweyks.com
[email protected]
Fb bestwey-ks
Kontakti +38349740102
Pikado fabi bilardo rrakitaqki biljardo gjiboks bilard gjiboks
Pingpong playstation sony pc gaming mikrosoft biliardo pc gaming center i5 i7 i9 biljard tenis pishina bazena bazenta bazen bazeni .
Tag Tag Tag...........


mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 bmw 32 audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira ,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes....a
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar N.P.SH BESTWEY

Paisje te reja pa perdor NEW
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
73
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38349740102

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione