Blej Balkan Anapolon, Anastrazole, Clenbuterol, Di

10 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: chemshop coltd 25 Sht 04:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Deçan
Pajisje
Të tjera
Blej steroide dhe opiate me çmime të mira


Email: steroidpharmacy4@gmail.com

Telefoni / WhatsApp: +237691315060
 
 
Dyqan Online ku ju merrni produkte 100% autentike nga farmacitë. Ne kemi këto produkte në magazinë:

Email: steroidpharmacy4@gmail.com

 Telefoni / WhatsApp: +237691315060
 
- Balkan Anapolon 60 / 50mg

- Anastrazol 60 / 1mg

- Anastrazol 60 / 0.25g

- Clenbuterol 60 / 20mg

- Clomid 60 / 50mg

- Dianabol 60 / 10mg

- Dianabol 60 / 50mg

- Esculap (tadalafil) 60 / 20mg

-Halotest 60 / 10mg

-Handro fenilprionat

-Oxandrolone

-parabolan

-primobol (inj / tabs)

-Proviron

-Stromba (inj / tabs)

- Susta

- Tamoxifen

- Testosterona (P, C, E)

-Aquatest

-GRF

-GHRP

-Genotropin


DHE STEROIDAT TJERA

-etc.

 
Të gjitha çmimet tona janë ulur në çmime me shumicë. Ne bëjmë pagesën e ardhshme të ditës për në Mbretërinë e Bashkuar, Kanada dhe SHBA, Ne gjithashtu të ofruar në mbarë botën. Ne gjithashtu kemi produkte të tjera që nuk janë në listë, kështu që nëse keni nevojë për diçka që nuk është e listuar, mos ngurroni të kërkoni më shumë informacion. Për më shumë informacion se si të vendosni një porosi, ju lutemi na kontaktoni më poshtë

Email: steroidpharmacy4@gmail.com

 Telefoni / WhatsApp: +237691315060
chemshop coltd
+237691315060

WhatsApp:
+237691315060
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione