Bilardo Braha

Shitet nga: Braha Dje 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
-Bejme shitblerjen e bilardove dhe gjithashtu bejme ndrrimin e bezave dhe rregullimin e puneve tjera rreth bilardove dhe rraketaqeve , nga zhitona ne 10 cent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim