Fliper

Shitet nga: Aa 11 Nën 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Shes fliperin shum te ruajtur ne gjendje te shkelqyer. Po ashtu shes dhe ping pongun ne gjendje shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim