Llaser 7.5 km rreze veprimi AKSION

Shitet nga: Blerton 23 Sht 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

22 EUR   45 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Llaser me rreze te gjat veprimi dukshmeri deri ne 3.5 km i pa perdorur dhe me nje llup shum pikshe, eshte origjinal me te vien dy qelsa per siguri bateri me 6000 mah 3.7 vats si dhe adapteri per mbushjen e bateris bateria eshte qe mushet dhe zgjat 2 or e 20 minuta per mu mush. Ndalohet perdorimi ne ambiente te mbylluara, nuk guxon qe te shikohet me sy ndalohet rrepsisht.

Na Ndiqni Ne Instagram Per Me Shum
https://www.instagram.com/kosovatech/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim