Pikado ipen me qera dhe shiten

Shitet nga: Kurta 16 Tet 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Pikado ipen me qera 50:50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim