Pikado magic 5 e RE , OFERT MUNDSI ME KËSTE

Shitet nga: Bekim 25 Tet 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
magic dart 5 TAG TAG bilardo fabi fliper biliardo rrakitaqki biljardo ring futboll bilard internet cafe playstation 3 dhe 4 ////// MUNDSI ME 4 KËSTE QMIMI 1200€ ME 1 VIT GARANCION.(viber+38349740102)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim