Qanta

Shitet nga: afrim 30 Mar 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Shiten Qantat malore te reja si dhe origjinale qmim shum i volitshëm..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim