SEMAFORA PER SALLA SPORTIVE

Shitet nga: LED REKLAMA 3D REKLAMA 26 Mar 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Ne prodhojmë dritat e trafikut në madhësi të ndryshme sipas nevojave të përdoruesit
deri në një madhësi prej 300 x 150 cm
 
.: Karakteristikat për semafor me dimensione 210 x 120
i parë Semaphore me përmasa 210 x 120 x 15 cm e cila është multifunksionale për të gjitha llojet e sporteve në një sallë si basketbolli, hendbolli, volejbolli, futbolli (futsal).
Pult është bërë nga një kombinim i ndërtimit të lehta me një kornizë të profileve të aluminit, akrilik dhe bordin fibër (ose leksant) duke i dhënë fuqi të lartë dhe peshë të ulët, rreth 25 kg.
Menaxhimi është nëpërmjet një paneli kontrolli dhe operacioni është jashtëzakonisht i thjeshtë, i përshtatur për të punuar edhe me përdoruesit e pa trajnuar, madje edhe fëmijët e moshës shkollore të cilët i njohin rregullat e lojës.
Dashboard me dimanzii 250 x 200 mm ka një ekran të integruar LCD me 2 x 40 karaktere dhe të gjitha të dhënat e paraqitura në dritë të madhe të trafikut ka në të dhe të kenë mundësinë për rregullime program për të parametrave të kohës dhe të rezultojë në kohëzgjatjen e lojës , butona të veçanta për secilin ekip që konkurrojnë më vete (bonuse, largimet kohë, gabimet personale, të shënuar off) dhe çelësat përbashkëta (koha, të fillojë, të ndaluar, pauzë, posedimi, djathrave, Perino tastiera, ...)
 Mbledhja automatike e rezultateve me 3 çelësat për 1-2-3 points.The dritë të madhe të trafikut ka tre madhësive të numrave dixhitale me LEDs kuqe dhe të gjelbër me shkëlqim shumë të lartë dhe të gjerë shikimi kënde (me këtë përzgjedhje të madhësive të siguruar dukshmëri gjatë 70-80 m), me 17 cm të kuqe (kohë dhe të shënuar) dhe 13 cm e gjelbër (periudhë bonus) dhe 10 cm të gjelbër (ose të verdhë për lojtar jashtë - hendboll) .Të gjitha segmentet në radhën e vetme LED. Për basketbollin kur llogaritet koha e 24 sekondave për sulmin, ka dy dritat e vogla të trafikut që janë më shpesh të montuara mbi shportën me përmasa 40 x 40 cm dhe shifrat janë 25 cm në madhësi (rresht të dyfishtë). Për shkak të dinamikës së lojës së basketbollit, ekziston një tastierë shtesë e vogël për kontrollin e dritave shtesë të vogla të trafikut prej 24/14 sekondash.
Për të kontrolluar kohën e semafor madhe ka një panel të lehta me 4 shifra e 17 cm dhe ajo është shfaqur në formën e MM: SS nga 00:00 në 99:00 min basketbollit minuta e fundit është shfaqur në 1/10 sec.. Zgjidhja e matjes së kohës është 1/10 sekondë. Përveç basketbollit, koha llogaritet përpara deri në fund të periudhës.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim