bilardo ft 9nsh pikado fabi pingpong fliper agrega

Shitet nga: edi Sot 01:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
shesim paisje te reja te Firmav te njohura per me sgum kontakt +38349740102 dhe 044213842 biljardo ringshpil rrakitaqki agregat gjenerator aksa kipor bilard biliard biljard..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim