DYU Electric Smart Bike - 350 euro

350 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: HOVERBOARD RROTA 09 Pri 09:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DYU biciklet elektrike Smart per te rritur !! NEW 350 EUR
GO PRO HERO 8 - 400€ e re 299 EUR
DJI OSMO POCKET - 299€ 299 EUR
SHITET OSMO POCKET 320€ 299 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Pajisje
Të tjera
Bicikleta Elektrike SMART
nga brendi i njohur DYU

shpejtesia: 28kmh
bateria: deri 18km
pesha: 12 kg
pesha bartese: 120 kg

posedon Aplikacion ne telefon, GPS , Tempomat, Waterproof ip54, Foldinn sistem palimi etjetj

NE GJENDJE MODELE TE NDRYSHME

DYU D1F
DYU D1 me aplikacion
DYU D2f
DYU D3F+
DYU A5


DYU KOSOVA
perfaqesues per kosove RROTA
Facebook: Dyu Kosova
Instagram: dyukosova
TEL 045 204 208


--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------


DYU Smart Electric Bike vjen në tri versione të ndryshme. Versioni D1 (standard) Bateri 5.2AH me performancë deri në 18km me një mbushje ( +-3km) dhe version D1 (delux) me bateri 10.4AH me performance deri në 40km me një mbushje ( +-5km), si dhe versioni D2 (bateri 5.2AH) i cili posedon edhe pedale që mund të përdoret në tri module: vetëm me bateri, vetëm me pedale si dhe kombinim.
DYU ju garanton për kualitetin dhe funksionalitetin. Ingjinierët më të mirë të teknologjisë më të avansuar punuan gjatë për të dizajnuar një mjet transportues personal të ri, diçka që njerëzve do ti mundësonte lëvizje më të mirë, sidomos në qytetet e ngarkuara dhe me komunikacion.
Dizajni, kualiteti dhe funksionaliteti e bëjnë këtë bicikletë të jetë atraktive dhe e veçantë!
Falë inovacionit të dizajnerëve të inspiruar nga forma e delfinëve ndërtuan konstruksionin nga aluminium i cili peshon vetëm 12 KG që e bënë këtë bicikletë të lehtë për ta bartur dhe për ta vendosur kudo. Gjithashtu DYU mund ta merrni me vete kudo, në shtëpi, në zyrë apo kafene.
DYU është i paisur me system GPS ku përmes një aplikacioni të menqur që mund ta shkarkoni në smartphone-in tuaj (AppStore apo PlayStore), mund të kontrolloni lëvizjet tuaja dhe gjithashtu të përcjellni shpejtësinë dhe përqindjen e baterisë.
Aplikacioni Smart (DYU) ju ofron gjithashtu edhe shumë funksionë tjera: të vendosni kod në bicikletën tuaj ku përveq juve askush nuk mund ta përdorë, të kontrolloni baterinë dhe temperaturën e baterisë, të përcaktoni limitet e shpejtësisë ku shpejtësia maksimale është 30km/h (10 kilometrat e parë shpejtësia maksimale është 20km/h, ndërsa pas 10km lëvizje ju përmes aplikacionit mund tia rritni apo zvogloni shpejtësinë), të aktivizoni dritën para dhë mbrapa, të kontrolloni punën e bicikletës (Self-checking) etj.
DYU gjithashtu posedon Tempomat (cruising) ku në relacionë më të gjata nëse shtypni butonin e gjelbërt (cruising) në anën e djatht të timonit atëherë nuk keni ne
HOVERBOARD RROTA
Dyqan i specializuar per shitjen e Hoverboard - Smart balance wheel - me shumice e pakice. Adresa: ALBI MALL kati zero DHE NE FUSHE KOSOVE rr. NENE TEREZE VIBER 045 204 208
Vizitoni faqen e biznesit tonë
AlbiMall, Veternik Prishtine Tregoje në hartë
045204208
https://www.facebook.com/hoverboardrrota
HOVERBOARD RROTA
045204208


WhatsApp:
045204208
Leaflet
Shesim Adapter per Hoverboard dhe Electric Scooter 0 EUR
Hoverboard 6.5 inch dhe 8 inch lamborghini 120 EUR
SHITET OSMO POCKET 320€ 299 EUR
Veture 12v per femije Me telekomande 150 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione