Fanella te futbollit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Produkte Basketbolli 01 Maj 14:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Fanella te kombetareve .
-Emri dhe numri në fanellë janë falas.
Qmimi 25 Euro
Porosit ne MESAZH ne faqen tone ne Facebook:: www.facebook.com/produktebasketbolli

Ose thirr ne 049-248-227

Tags: futboll fanella futbolli patike atlete per futboll te futbollit ronaldo messi mercurial vapormax mercurial x jordans nike adidas reebok size Gucci ray ban
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim