Shpalljet e kompanisë Publikuar: Maj 15 2022 04:06

Pishina Gjenerator paisje

Publikuar: Maj 15 04:06
Shikime: 1255
Pishina me shumic e pakic mbi 100 modele👍
Lider Nr1 për qmime dhe oferta ndaj klientve🤝
Mbi 100 modele në stok me oferta të shumta😲
Porosit ONLINE 049740102 Posta falasë 😎
Importus për Kosovë dhe rajonë vetem ne ✅
Për më shum www.bestweyks.com
Për më shum info@bestweyks.com
Për më shum ne Instagram ,bestwey_ks
Për më shum ne Fb Pishina bestwey-ks
Tel në Viber dhe WhatsApp +38349740102

Pishina NEW dizajn 2022✅🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Firma Bestway prodhusi më i kërkuari në 🌐
Ne i posedojm Modelet më të kërkuara në Europ që janë anti-bakterial dhe rust-proof✅ Te ardhura nga Zvicrra
Te gjitha modelet që i kemi postuar gjenden në stok dhe jan të gatëshme për shitje , 🚚🚛
Posta falas në Kosovë ,Shqipëri dhe Maqedoni me pagesë 🚀 modelet jan te expozuara dhe mund ti shihni në pikat e shitjesë .


#Skenderaj #Mitrovicë #Vushtrri #Podujev #Prishtinë #Fushkosovë #Gjilan #Kamenic #ferizaj #prizeren
#suharek #shtime #lipjan #gjakov #pejë #istog #klin

importus për Kosovë N.P.SH BESTWEY

info (+383)049312031

Për konsumator (+383)044213842

Menaxher i shitjes (+383)049740102

#pishina #bezenta #bazen #bazent #bazeni #pishin
#pishinat #bazentat #summer #pool #pools

Për të parë më shumë modele se qfar kemi vizitoni Veb faqen tonë:

Bestwey-ks ( online )

www.bestweyks.comPaisjet me 1 vit garancion
Për më shumë
www.bestweyks.com
Info@bestweyks.com
Fb bestwey-ks
Kontakti +38349740102
Pikado fabi bilardo rrakitaqki biljardo gjiboks bilard gjiboks
Pingpong playstation sony pc gaming mikrosoft biliardo pc gaming center i5 i7 i9 biljard tenis .#tag #canon #nikon #sony #leica #fujifilm #sigma #tamron #tokina #zeiss #manfrotto #lowepro #sandisk #lexar #kamera #video #foto #aparat #blic #kran #rig #fokus #lens #objektiv #studio #prapavije #softbox #ndricim #red #arri #profoto #samyang #rokinon #dron #dji #phantom #inspire #mavic #gopro #osmo #mk3 #mk4 #mk2 #nikoz #049343536
Canon LP E6, 60D,70D,80D,90D,5D mkii, 5dmkiii,5d mkiv, 6d,6d mkii LP E8 550D,600D,650D,700D Nikon En EL15, D7000, d7100, d7200, d600, d800, d810, d850
#tag canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 Sony Alpha 3000, 5000, 5100, 6000, A3000, A5000, A5100, A6000, NEX-6 NEX-F3 NEX-7 NEX-7B NEX-7C NEX-7K NEX-3 NEX-C3 NEX-3N NEX-5 NEX-5N NEX-5K NEX-5R, Cybershot DSC-HX50, DSC-HX50V, DSC-HX60, DSC-HX300, DSC-HX400, DSC-HX400V, DSC-H200, DSC-H300, DSC-H400; Samsung NX300, NX300M, NX500, NX1000, NX1100, NX2000, NX3000, WB1100F; Canon EOS M, EOS M3, PowerShot G1X, G1X Mark II, G3X, G7X, G15, G16, S110, S120, SX60 HS, SX400 IS, SX510 HS, SX520 HS, SX530 HS, SX600 HS, SX610 HS, SX710 HS, ; Olympus Pen E-PL6, PEN E-PL7, PEN E-PM1, OM-D E-M5, OM-D E-M10; Panasonic Lumix DMC-G5, DMC-G6, DMC-GF1, DMC-GF6, DMC-GF7, DMC-GM1, DMC-GX7, DMC-GX8, DMC-FZ200; Nikon 1 S1,1 V1, 1 V2, CoolPix L330, CoolPix L830, CoolPix L840, CoolPix P520, CoolPix P610 ; Fujifilm X-A1, X-S1, FinePix S4200, S4800, ,S8600,
Canon Powershot SX540HS, SX540 HS
Canon Powershot SX420IS, SX420 IS,
Canon PowerShot G9X
Canon EOS M10
Fujifilm FinePix X70
Fujifilm X-E2S, X-Pro2
Panasonic Lumix DMC-Tz81, DMC-TZ101
Canon Legria HF R706, Legria HF R78, Legria HF R78
Sony HDR-CX625, HDR-CX450, HDR-CX405, HDR-CX900, FDR-AXP33, FDR-AX33, HDR-PJ620, HDR-PJ410, HDR-PJ810,
Panasonic HC-VXF999, HC-WX929, HC-WX979, HC-VX989, HC-VX878, HC-W570, HC-W580, HC-V380, HC-V180; Canon EOS 5D Mark II; EOS 5D Mark III, EOS 6D, EOS 7D, EOS 7D Mark II, EOS 20D, EOS 20D, EOS 40D, EOS 50D, EOS 60D, EOS 60Da, EOS 70D, EOS 100D, EOS 350D, EOS 400D, EOS 450D, EOS 500D, EOS 550D, EOS 600D, EOS 650D, EOS 700D, EOS 750D, EOS 760D, EOS 1000D, EOS 1100D, EOS 1200D; Nikon D40, D50, D60, D70, D80, D90, D100, D200, D300, D600, D610, D700, D750, D800, D810, D3000, D3100, D3200, D3300, D5000, D5100, D5200, D5300, D5500, D7000, D7100, D7200; Sony Alpha A7, A7R, A7S, A3000, A5000, A5100, A6000, A58, A68, A77, A99; Pentax Q10, Q7, Q5, K-3 II, K-S2, K-S1, K-3, K-50, K-5 IIs, K-500, K-7, K-M, K20D, K200D, K10D, K100D, K110D, K-R, K-X; Panasonic Lumix DMC-GX7, DMC-GX8, DMC-G5, DMC-G6, DMC-G70, DMC-GH3, DMC-GH4, DMC-GM1, DMC-GM5, DMC-GF6, DMC-GF7; Samsung NX, NX1, N5, NX10, NX30, NX100, NX300, NX300M, NX500, NX1000, NX1100, NX3000, NX3300; Nikon D500; Sony Alpha A68
Canon EOS Kiss X7, EOS Kiss Digital N, EOS Kiss Digital X, EOS Kiss X2, EOS Kiss X3
Canon EOS Kiss X4, EOS Kiss X5, EOS Kiss X6, EOS Kiss X7i, EOS Kiss X8i
Canon EOS 8000D, EOS Kiss F, EOS Kiss X50, EOS Kiss X70
Canon EOS Rebel SL1, EOS Rebel XT, EOS Rebel XTi, EOS Rebel XSi, EOS Rebel T1i
Canon EOS Rebel T2i, EOS Rebel T3i, EOS Rebel T4i, EOS Rebel T5i, EOS Rebel T6i
Canon EOS Rebel T6s, EOS Rebel XS, EOS Rebel T3, EOS Rebel T5

#ipad #049343536 #Llaptop #i7 #I7 #ps4 #ps4 #Nintendo #tablet #Audi a3 #gaming pc #laptop #Monitor #Laptop #pikap #Ipad #ps4 #Lokal me qera #monitor #macbook #laptop #Ipad #gaming pc #Agregat #Skuter #ps4 #tv #Gaming
#Kartel grafike #playstation #ps4 #Gjenerator #Golf 4 #Pc gaming #Iphone #Macbook #Agregat #ps4 #apple watch #Shporet #iPad #Beko #minibus #Iphone #iphone x #macbook #nikon #canon #Nikon #Canon # Sony #sony #lumix #Lumix
#Tv #Invertor #Riga #Land Rover #Golf 7 #Ps3 #Iphone #Golf 7 #iPad #Laptop #i7 #monitor #tablet #Kompjuter #Bicikleta #gtd #tv #Pikado #printer #tv #biciklet #iphone #gaming #kamera #Vetura #Xiaomi #kompjuter #Apple
#asus #Ipad #vetura #gaming pc #audi a6 #Llaptop Sony Alpha 3000, 5000, 5100, 6000, A3000, A5000, A5100, A6000, NEX-6 NEX-F3 NEX-7 NEX-7B NEX-7C NEX-7K NEX-3 NEX-C3 NEX-3N NEX-5 NEX-5N NEX-5K NEX-5R, Cybershot DSC-HX50, DSC-HX50V, DSC-HX60, DSC-HX300, DSC-HX400, DSC-HX400V, DSC-H200, DSC-H300, DSC-H400; Samsung NX300, NX300M, NX500, NX1000, NX1100, NX2000, NX3000, WB1100F; Canon EOS M, EOS M3, PowerShot G1X, G1X Mark II, G3X, G7X, G15, G16, S110, S120, SX60 HS, SX400 IS, SX510 HS, SX520 HS, SX530 HS, SX600 HS, SX610 HS, SX710 HS, ; Olympus Pen E-PL6, PEN E-PL7, PEN E-PM1, OM-D E-M5, OM-D E-M10; Panasonic Lumix DMC-G5, DMC-G6, DMC-GF1, DMC-GF6, DMC-GF7, DMC-GM1, DMC-GX7, DMC-GX8, DMC-FZ200; Nikon 1 S1,1 V1, 1 V2, CoolPix L330, CoolPix L830, CoolPix L840, CoolPix P520, CoolPix P610 ; Fujifilm X-A1, X-S1, FinePix S4200, S4800, ,S8600,
Canon Powershot SX540HS, SX540 HS Canon Powershot SX420IS, SX420 IS, Canon PowerShot G9X Canon EOS M10 Fujifilm FinePix X70 Fujifilm X-E2S, X-Pro2 Panasonic Lumix DMC-Tz81, DMC-TZ101 Canon Legria HF R706, Legria HF R78, Legria HF R78
Sony HDR-CX625, HDR-CX450, HDR-CX405, HDR-CX900, FDR-AXP33, FDR-AX33, HDR-PJ620, HDR-PJ410, HDR-PJ810, Panasonic HC-VXF999, HC-WX929, HC-WX979, HC-VX989, HC-VX878, HC-W570, HC-W580, HC-V380, HC-V180; Canon EOS 5D Mark II; EOS 5D Mark III, EOS 6D, EOS 7D, EOS 7D Mark II, EOS 20D, EOS 20D, EOS 40D, EOS 50D, EOS 60D, EOS 60Da, EOS 70D, EOS 100D, EOS 350D, EOS 400D, EOS 450D, EOS 500D, EOS 550D, EOS 600D, EOS 650D, EOS 700D, EOS 750D, EOS 760D, EOS 1000D, EOS 1100D, EOS 1200D; Nikon D40, D50, D60, D70, D80, D90, D100, D200, D300, D600, D610, D700, D750, D800, D810, D3000, D3100, D3200, D3300, D5000, D5100, D5200, D5300, D5500, D7000, D7100, D7200; Sony Alpha A7, A7R, A7S, A3000, A5000, A5100, A6000, A58, A68, A77, A99; Pentax Q10, Q7, Q5, K-3 II, K-S2, K-S1, K-3, K-50, K-5 IIs, K-500, K-7, K-M, K20D, K200D, K10D, K100D, K110D, K-R, K-X; Panasonic Lumix DMC-GX7, DMC-GX8, DMC-G5, DMC-G6, DMC-G70, DMC-GH3, DMC-GH4, DMC-GM1, DMC-GM5, DMC-GF6, DMC-GF7; Samsung NX, NX1, N5, NX10, NX30, NX100, NX300, NX300M, NX500, NX1000, NX1100, NX3000, NX3300; Nikon D500; Sony Alpha A68
Canon EOS Kiss X7, EOS Kiss Digital N, EOS Kiss Digital X, EOS Kiss X2, EOS Kiss X3 Canon EOS Kiss X4, EOS Kiss X5, EOS Kiss X6, EOS Kiss X7i, EOS Kiss X8i Canon EOS 8000D, EOS Kiss F, EOS Kiss X50, EOS Kiss X70
Canon EOS Rebel SL1, EOS Rebel XT, EOS Rebel XTi, EOS Rebel XSi, EOS Rebel T1i Canon EOS Rebel T2i, EOS Rebel T3i, EOS Rebel T4i, EOS Rebel T5i, EOS Rebel T6i Canon EOS Rebel T6s, EOS Rebel XS, EOS Rebel T3, EOS Rebel T5
Përshkrimi i linkut
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1255
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38349740102

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione