Extra ofertë! Inflatable – parku zbavitës me air!

Shitet nga: Shehadin 16 Tet 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Në shitje është parku zbavitës me air (inflatable)! Parku posedon 9 elemente:
1. Fudball pikado me air (2 copë)
2. Element për gjuajtje me shigjeta në air
3. Bungee Run – element me air për gara
4. Obstacle Course (big) - 3 elementë me air me pengesa dhe tobogan
5. Obstacle Course (normal)
6. Inflatable Fun City – parku zbavitës me air për fëmi (2 copë)
7. Gladiator arena

Parku shitet komplet dhe pjesërisht.
Për informata ma të hollësishme shikoni linkun ku gjindën fotot dhe videot:
https://drive.google.com/file/d/0B3pCbr660SYaS0xTdGsyV3laelk/view?usp=sharing
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim