Publikuar: Korr 21 2020 09:38

Tenda me qera

EUR

Publikuar: Korr 21 09:38
Shikime: 36
Nëse je në prag të organizimit të dasmës tënde, ahengut tënd, ceremonisë së të pamës për familjarin tënd etj... Këtë organizim mund t'a bëni me pak shpenzime e me shumë kreativitet!

Për këtë kujdeset "Tenda Besi" me çmimet më të arsyeshme në treg!

Tenda Besi ju ofron:
Tenda
Karrika
Tavolina
Zërim
Tavolinë dekorative pë çift etj.

Transporti dhe montimi në gjithë Kosovën🇽🇰🇽🇰
☎️049633778
☎️045403125

Ju mirëpresim!
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione