Publikuar: Dhj 09 2019 09:35

pet per pite

EUR

Publikuar: Dhj 09 09:35
Shikime: 44
bejm pet per pite te rrumbullakta me pakic dhe shumic 1evro 8 copa bejm edhe pite me poros i ne ket tepsi 12evro pite me spanaq . ) (kurse pite me gjiz 10 evro
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione