Publikuar: Tet 01 2023 08:02

Fustana

Publikuar: Tet 01 08:02
Shikime: 31
Shiten fustanat solemn : Fustani me mong te gjata eshte nr : 42 dhe eshte i materialit zhezhet, ndersa fustani me mong kimon eshte nr46 dhe eshte i firmes ADRIANA PAPELL. . Te dy fustanat jane solemn dhe jane te ri te paperdorur. Shiten me qmim te volitshem na kontaktoni ne nr te telefonit
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
31
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

049598213

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione