SHITET

Shitet nga: Hana 07 Sht 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Pershendetje.
Shitet dallama me tasfes dhe komza, vetem nje here e veshur shitet per arsye financiare.
Hana
Leaflet
Në fillim