Fustana Solemn

Shitet nga: Jeta Dje 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Shes fustanat solemn te gjate, fustanat jane te madhesive te ndryshme dhe jane te ri te paperdorur. Fustanat jane te ardhur nga Gjermania dhe Syedia. Shiten me qmime te volitshme. Na kontaktoni ne mumer te telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim