Fustana Solemn

Shitet nga: Jeta Dje 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Shes fustanat solemn te shkurt , fustanat jane te madhesive te ndryshme dhe jane te reja te paperdorura. Jane te ardhura nga Gjermania dhe Syedia. Na kontaktoni ne numer te telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim