Fustana

Shitet nga: Jeta Dje 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Shiten fustanat solemn : Fustani me mong te gjata eshte nr : 42 dhe eshte i materialit zhezhet, ndersa fustani me mong kimon eshte nr46 dhe eshte i firmes ADRIANA PAPELL. . Te dy fustanat jane solemn dhe jane te ri te paperdorur. Shiten me qmim te volitshem na kontaktoni ne nr te telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim