Patikat Adidas

Shitet nga: Jeta Dje 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Shiten patikat origjinale te firmes Adidas. Jane per femra dhe jane nr 38. Jane te ardhura nga jasht . I shes per shkak se i kam te vogla. Qmimi i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim