Dallama punim dore

Shitet nga: Prisvat 09 Tet 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes ose jap me qira dallamen punim dore e cila eshte shum pak e perdorur.ka dhe dy kembeza te punuara dhe shallvaret.


Dallama.jeleki arit.telefon.fustana.iphon.tavolina.banesa.shtepi.truall.laptop.golf.opel.mercedes.lokale.televizor.pajisje shtepiake.goma.fustana.kemisha.telwfona.kamera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim