Jelek i arit

Shitet nga: privat 09 Tet 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet ose jepet me qira jeleku i arit punim dore shume pak i perdorur.ka dhe kollanin (rrypin ) punim i njejt me jelekun.
Shum pak i perdorur

dallama,jelek te arit, xhamadan,dimija.iphon.gollf.opell.tavolina.mobile.banesa.shtepi.truall.audi.loptop.
iphon,samsung,laptop,banesa,shtepi,truall,karrika,tavolina,mobilje,dollapa,ormona,fustana,dimija,kemisha,mindila,shatora,dj,kauqa,dhoma,ballkon,goma,rrota,bandash,dallama,jelek te arit,kepuca,mobil,sonz,mercedes,bemve,audi,volswagen,golf,tiguan,pasat,renault,klio,klima,citroen,pe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim