Kemishe dhe Kollan

Shitet nga: Xxx 03 Korr 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Prishtinë
Prodhimet
Për femra
Shes kemishen e re dhe kollanin e ri qmimi sipas marrveshjes.
Leaflet
Në fillim