Qizme Gentli (vagabond)

Shitet nga: Qizme 20 Tet 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes 2 parenqizme nr 39 dhe 40 per me shume na shkruani ne viber! Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim