Shiten Rrobat e Synetis

Shitet nga: Emin Dje 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
SHiten rrobat e synetis pelerina shalla kapela dhe shkopi komplet i kam dy pal per me shum informata ne tel ose viber+38344262632
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim