Pantolla fustan origjinale.

Shitet nga: Arti 08 Tet 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Shes dy pale pantolla per femra dhe nje fustan.
Pantollat me lara 10€ Numri M
Pantollat framerk 10€ Numri S
Fustani 7€ Numri - M-
Transporti gratis ne tere Kosoven. Permes postes GAP.
0038344659597
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim