Fustan Michael KORS, original ardhur nga Holanda

175 EUR

Shitet nga: Sadri 10 Shk 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Prodhimet
Për femra
Kemi sjell disa fustana per tregti nga Holanda.
Jan fustana original dhe te kualitetit te lart.
Fustani esht i ri dhe i pa perdorur.

Michael Kors, masa 36, "S" (small).
Masa Italiane esht 40, kurse te ne esht 36 S
-Fustan modest per shum raste, sikur per dasem, vizit ose shetitje verore.
Esht fustan i leht, dhe me material shum komfort.

NGJYRA: I zi me te gjelbert mbyllt

Qmimi 175,- euro, kushton normal 295,- euro.

Nese keni interes na kontaktoni, mund te ju ofrojm edhe lloje tjera sipas porosis.

flm.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione