Vello

250 EUR

Shitet nga: Vello 21 Nën 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Prodhimet
Për femra
Shes vellon e perdorur vetem nje here,per martes e rujtur,pershtatet per te gjitha madhesit sepse eshte me lidhese mbrapa,e kompletuar me koshin 5 rrethor dhe duvakun identike si vello.
Leaflet
Në fillim